Fluitschema

Wanneer je verhindert bent, zorg dan zelf voor vervanging en geef de wijziging door aan sannevanroosmalen@hotmail.com. Op deze manier kunnen wij bij verplaatsing of afgelasting van een wedstrijd direct in contact komen met de juiste scheidsrechter en/of zaalwacht.

Laat een team nooit in de steek, hiervoor moeten wij namelijk een boete van €10,- in rekening brengen en je neemt de wedstrijd van degene die jou uit de brand helpt over (in de dan lopende, of nieuwe competitie)!

Een goede voorbereiding is het halve werk
Zorg dat je de KNKV app hebt gedownload voor de meest actuele informatie over de wedstrijd en vooraf de instructies en spelbepalingen even goed door.
Allemaal bedankt voor jullie inzet, en veel succes!

Instructies en spelregels

Fluitschema

Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accomodatie Scheidsrechter
Za 7-5-2022 Nijnsel E1 – VMS ’21 E1 10:00 Den Eimert Bibi de Vries
Za 7-5-2022 Nijnsel D1 – SCMH D1 11:00 Den Eimert Kelly van Kessel
Zo 8-5-2022 Nijnsel 1 – Tovido 1 10:00 Den Eimert Externe scheidsrechter
Zo 8-5-2022 Nijnsel 2 – Flash 2 12:00 Den Eimert Nicole de Koning
Wo 11-5-2022 Nijnsel/Flamingo’s (M) MW 2 – JES MW1 20:00 Den Eimert Joyce van Kessel
Za 14-5-2022 Nijnsel F1 – Be Quick F1 9:00 Den Eimert Anja Oerlemans
Za 21-5-2022 Nijnsel E1 – DAW Schaijk D1 10:00 Den Eimert Imke Hoppenbrouwers
Za 21-5-2022 Nijnsel D1 – Rietvogels/Eurogirls D1 11:00 Den Eimert Sandra Verhagen
Zo 22-5-2022 Nijnsel 1 – SCMH 1 10:00 Den Eimert Externe scheidsrechter
Zo 22-5-2022 Nijnsel 2 – Be Quick 6 12:00 Den Eimert Dimphy Goverde
Do 12-5-2022 Nijnsel F1 – DAW Schaijk F1 18:15 Den Eimert Sanne van de Heuvel
Za 28-5-2022 Nijnsel E1 – De Korfrakkers E1 10:00 Den Eimert Joyce van der Zanden
Za 28-5-2022 Nijnsel D1 – Tovido D1 11:00 Den Eimert Bibi de Vries
Wo 1-6-2022 Nijnsel/Flamingo’s (M) MW 2 – DAW Schaijk MW1 20:00 Den Eimert Dimphy Goverde
Za 11-6-2022 Nijnsel F1 – Prinses Irene F1 9:00 Den Eimert Fleur Oerlemans
Zo 12-6-2022 Nijnsel 1 – DOT (V) 1 10:00 Den Eimert Externe scheidsrechter
Zo 12-6-2022 Nijnsel 2- Altior 4 12:00 Den Eimert Mariëlle van der Zanden
Wo 15-6-2022 Nijnsel/Flamingo’s (M) MW 2 – Nas MW1 20:00 Den Eimert Judith Nieuwenhuijzen

 

 

 

Onze sponsoren