Fluitschema

Wanneer je verhindert bent, zorg dan zelf voor vervanging en geef de wijziging door aan sannevanroosmalen@hotmail.com. Op deze manier kunnen wij bij verplaatsing of afgelasting van een wedstrijd direct in contact komen met de juiste scheidsrechter en/of zaalwacht.

Laat een team nooit in de steek, hiervoor moeten wij namelijk een boete van €10,- in rekening brengen en je neemt de wedstrijd van degene die jou uit de brand helpt over (in de dan lopende, of nieuwe competitie)!

Een goede voorbereiding is het halve werk
Zorg dat je de KNKV app hebt gedownload voor de meest actuele informatie over de wedstrijd en vooraf de instructies en spelbepalingen even goed door.
Allemaal bedankt voor jullie inzet, en veel succes!

Instructies en spelregels

Fluitschema

Dag Datum Wedstrijd Starttijd Accomodatie Scheidsrechter Zaalwacht
Za 27-11-2021 Nijnsel E1 – Odisco E1 11:00 Kienehoef Femke van Eck
Za 27-11-2021 Nijnsel D1 – Quick Up D1 11:00 Kienehoef Loes van Eck
Zo 28-11-2021 Nijnsel 1 – Korloo 1 11:15 De Streepen Extern Eline Boets
Wo 1-12-2021 Flamingo’s (M)/ Nijnsel MW 2 – Korloo MW 1 21:30 De Streepen Dimphy Goverde Judith van den Nieuwenhuijzen
Zo 12-12-2021 Nijnsel 2 – DAW Schaijk 4 14:15 De Streepen Manon van Walbeek Lara Jansen
Zo 12-12-2021 Nijnsel 1 – SCMH 1 15:40 De Streepen Extern Sandra Verhagen
Wo 15-12-2021 Flamingo’s (M)/ Nijnsel MW 2 – Prinses Irene MW 1 20:30 De Streepen Joyce van Kessel Kelly van Kessel
Za 18-12-2021 Nijnsel D1 – Heumen D2 10:00 Kienehoef Aniek van Zutphen
Zo 16-01-2022 Nijnsel 2 – Flash 3 10:15 De Streepen Didi van de Koevering Joyce van der Zanden
Zo 16-01-2022 Nijnsel 1 – Flash 1 11:35 De Streepen Extern Selly van Roosmalen
Za 22-01-2022 Nijnsel F1 – DOT (O) F1 10:00 Kienehoef Eline Boets
Za 22-01-2022 Nijnsel D1 – SCMH D1 11:00 Kienehoef Kelly van Kessel
Za 22-01-2022 Nijnsel E1 VMS ’21 E2 11:00 Kienehoef Bibi de Vries
Wo 26-1-2022 Flamingo’s (M)/ Nijnsel MW 2 – SCMH MW2 20:30 De Streepen Judith van den Nieuwenhuijzen  Aniek van Zutphen
Zo 30-01-2022 Nijnsel 2 – De Korfrakkers 4 10:15 De Streepen Nicole de Koning Sanne van de Heuvel
Zo 30-01-2022 Nijnsel 1 – Tovido 1 11:35 De Streepen Extern Nicole Raaijmakers
Wo 2-2-2022 Flamingo’s (M)/ Nijnsel MW 2 – NDZW MW 1 21:30 De Streepen Merel Oerlemans Fleur Oerlemans
Za 12-02-2022 Nijnsel E1 – Be Quick E1 11:00 Kienehoef Loes van Eck
Za 12-02-2022 Nijnsel F1 – Tilburg F2 11:00 Kienehoef Femke van Eck
Za 13-02-2022 Nijnsel 2 – Altior 4 13:45 De Streepen Mariëlle van der Zanden Didi van de Koevering
Wo 16-2-2022 Flamingo’s (M)/ Nijnsel MW 2 – BMC MW 1 20:30 De Streepen Elke van der Vleuten Joyce van Kessel
Za 19-02-2022 Nijnsel F1 – Rooi F1 10:00 Kienehoef Manon van Walbeek
Za 19-02-2022 Nijnsel E1 – DAW Schaijk E2 10:00 Kienehoef Emma Verschuren
Za 19-02-2022 Nijnsel D1 – TOG D1 11:00 Kienehoef Syl van Heesch
Zo 13-03-2022 Nijnsel 2 – Be Quick 6 14:45 De Streepen Nicole Raaijmakers Kim van Walbeek
Wo 16-02-2022 Flamingo’s (M)/ Nijnsel MW 2 – Odisco MW 1 20:30 De Streepen Imke Hoppenbrouwers Marit Hoppenbrouwers
Za 19-03-2022 Nijnsel F1 – Altior F1 10:00 Kienehoef Elke van der Vleuten
Za 19-03-2022 Nijnsel E1 – Rooi E1 10:00 Kienehoef Anouk van der Heijden
Za 19-03-2022 Nijnsel D1 – Klick ’15/JES D2 11:00 Kienehoef Daphne Boets
Wo 23-3-2022 Flamingo’s (M)/ Nijnsel MW 2 – Flash MW 1 21:30 De Streepen Fleur Oerlemans Merel Oerlemans
Zo 27-03-2022 Nijnsel 2 – VMS ’21 5 13:00 De Streepen Myrna Foolen Denise van Zutphen
Zo 27-03-2022 Nijnsel 1 – Springfield 1 14:20 De Streepen Extern Mariëlle van der Zanden
Za 02-04-2022 Nijnsel E1 – Prinses Irene E1 11:00 Kienehoef Aniek van der Vleuten
Za 02-04-2022 Nijnsel F1 – DAW Schaijk F1 11:00 Kienehoef Demi van de Wijdeven
Za 02-04-2022 Nijnsel D1 – Fortuna ’74 D1 12:00 Kienehoef Marit Hoppenbrouwers

 

 

 

Onze sponsoren