Fluitschema zaal

Wanneer je verhindert bent, zorg dan zelf voor vervanging en geef de wijziging door aan Sanne van Roosmalen via sannevanroosmalen@hotmail.com. Op deze manier kunnen wij bij verplaatsing of afgelasting van een wedstrijd direct in contact komen met de juiste scheidsrechter en/of zaalwacht.

Laat een team nooit in de steek, hiervoor moeten wij namelijk een boete van €10,- in rekening brengen en je neemt de wedstrijd van degene die jou uit de brand helpt over (in de dan lopende, of nieuwe competitie)!

Ter voorbereiding op de wedstrijd kun je onderstaande instructies en spelbepalingen doornemen.

Voor begeleiding kun je terecht bij de arbitragecommissie:
Dimphy Goverde
Sandra Verhagen
Mariëlle van der Zanden
Selly van Roosmalen

Allemaal bedankt voor jullie inzet, en veel succes!

InstructiesSpelbepalingen

Fluitschema

Wedstr. Klasse Dag Datum Starttijd Wedstrijd Accommodatie Scheidsrechter Zaalwacht
2704 D-M-11 wo 20/11/19 20:00 Nijnsel/Flamingo’s (M) MW2 – Spoordonkse Girls MW1 De Streepen Imke Hoppenbrouwers Judith v/d Nieuwenhuijzen
6404 D-E-09 za 23/11/19 13:30 Nijnsel E1 – Tovido E1 De Streepen Syl van Heesch NVT
3136 D-S-11 zo 01/12/19 10:15 Nijnsel 3 – BMC 3 De Streepen Saskia Verdonk Bregje van Eijk
3140 D-S-08 zo 01/12/19 11:25 Nijnsel 2 – De Korfrakkers 4 De Streepen Manon van Walbeek Sandra Verhagen
10182 D-1C zo 01/12/19 12:35 Nijnsel 1 – Flamingo’s (M) 1 De Streepen Toegewezen scheidsrechter Bibi de Vries
6406 D-E-09 za 07/12/19 13:30 Nijnsel E1 – BMC E2 De Streepen Emma Verschuren NVT
2886 D-S-11 zo 15/12/19 13:45 Nijnsel 3 – Altior 4 De Streepen Marielle v/d Zanden Eef van der Heijden
2890 D-S-08 zo 15/12/19 15:00 Nijnsel 2 – Prinses Irene 4 De Streepen Noor Rijkers Selly van Roosmalen
10123 D-1C zo 15/12/19 16:15 Nijnsel 1 – Midako 1 De Streepen Toegewezen scheidsrechter Femke van Eck
2629 D-M-11 wo 18/12/19 20:00 Nijnsel/Flamingo’s (M) MW2 – Altior MW1 De Streepen Elke v/d Vleuten Joyce van Kessel
6408 D-E-09 za 18/01/20 13:30 Nijnsel E1 – Odisco E1 De Streepen Marit Hoppenbrouwers NVT
2461 D-M-11 wo 22/01/20 20:00 Nijnsel/Flamingo’s (M) MW2 – Flash MW1 De Streepen Myrna Foolen Daphne Boets
10187 D-1C zo 26/01/20 13:45 Nijnsel 1 – SCMH 1 De Streepen Toegewezen scheidsrechter Eline Boets
2937 D-S-11 zo 02/02/20 10:15 Nijnsel 3 – KVS ’17 2 De Streepen Cherdine van Zutphen Saskia Verdonk
2940 D-S-08 zo 02/02/20 11:25 Nijnsel 2 – DAW Schaijk 3 De Streepen Demi v/d Wijdeven Nicole de Koning
10133 D-1C zo 02/02/20 12:35 Nijnsel 1 – KVS ’17 1 De Streepen Toegewezen scheidsrechter Merel Oerlemans
6411 D-E-09 za 08/02/20 15:15 Nijnsel E1 – Altior E2 Kienehoef Fleur Oerlemans NVT
2794 D-S-11 zo 16/02/20 13:45 Nijnsel 3 – Corridor 2 De Streepen Maud van Stiphout Marielle v/d Zanden
2797 D-S-08 zo 16/02/20 15:00 Nijnsel 2 – Corridor 4 De Streepen Aniek van Zutphen Manon van Walbeek
10102 D-1C zo 16/02/20 16:15 Nijnsel 1 – Corridor 1 De Streepen Toegewezen scheidsrechter Syl van Heesch
2569 D-M-11 wo 19/02/20 20:00 Nijnsel/Flamingo’s (M) MW2 – MOSA ’14 MW1 De Streepen Imke Hoppenbrouwers Marit Hoppenbrouwers
6413 D-E-09 za 07/03/20 13:30 Nijnsel E1 – Celeritas (S) E1 De Streepen Rosan van der Steen NVT
2964 D-S-11 zo 15/03/20 13:45 Nijnsel 3 – De Korfrakkers 6 De Streepen Yvonne van Zutphen Cherdine van Zutphen
2968 D-S-08 zo 15/03/20 15:00 Nijnsel 2 – Be Quick 4 De Streepen Didi v/d Koevering Noor Rijkers
10140 D-1C zo 15/03/20 16:15 Nijnsel 1 – NDZW 1 De Streepen Toegewezen scheidsrechter Emma Verschuren
2537 D-M-11 wo 18/03/20 20:00 Nijnsel/Flamingo’s (M) MW2 – NDZW MW1 De Streepen Loes van Eck Myrna Foolen
2980 D-S-11 zo 22/03/20 13:45 Nijnsel 3 – Celeritas (S)/Avanti (S) 3 De Streepen Dimphy Goverde Maud van Stiphout
2984 D-S-08 zo 22/03/20 15:00 Nijnsel 2 – Flash 3 De Streepen Lieke Verschuijten Demi v/d Wijdeven
10144 D-1C zo 22/03/20 16:15 Nijnsel 1 – Flash 1 De Streepen Toegewezen scheidsrechter Bibi de Vries
6415 D-E-09 za 28/03/20 13:30 Nijnsel E1 – Vessem/Winty E2 De Streepen Danique van der Steen NVT
2521 D-M-11 wo 01/04/20 20:00 Nijnsel/Flamingo’s (M) MW2 – BMC MW1 De Streepen Aniek v/d Vleuten Marit Hoppenbrouwers